شرایط و قوانین استفاده از سایت آف ویترین:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت آف ویترین به دقت ملاحظه فرمایید:
ورود کاربران به وب‏‌سایت آف ویترین و ثبت سفارش در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت آف ویترین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت آف ویترین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت آف ویترین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت آف ویترین اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات سایت آف‌ویترین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت آف ویترین ایمیل ارسال می‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت آف ویترین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات، تخفیف‌ها و جشنواره‌ها، ممکن است سایت آف ویترین برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت آف ویترین را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که شماره تماس های ثبت شده در قسمت تماس باما، تنها شماره‌هایی هستند که از طریق آن‌ها می‌توانید با کارشناسان و مشاوران سایت آف‌ویترین ارتباط برقرار کنید. بنابراین هرگونه تماس تحت عنوان سایت آف ویترین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت آف ویترین است و در صورت دریافت چنین تماس‌هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی مراتب را به info@offvitrin.com (ایمیل رسمی آف ویترین) اطلاع دهید.

حقوق مالکیت معنوی آف‌ویترین

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت آف ویترین ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت آف ویترین جزئی از اموال سایت آف ویترین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت آف ویترین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت آف ویترین محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت آف ویترین به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می‌باشد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سایت آف ویترین به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند سایت آف ویترین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت آف ویترین به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت آف ویترین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
سایت آف ویترین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سایت آف ویترین محفوظ است.