نمایش دادن همه 11 نتیجه

نحوه خرید لپ تاپ های تا 15 میلیون تومان از آف ویترین

با پیشرفت سریع تکنولوژی، هر روزه شاهد تولید لپ تاپ های مدرن تری هستیم. این فرآیند موجب کاهش قیمت لپ تاپ های با مدل پایین تر می شود. همچنین با توجه به نیاز دانش آموزان و دانشجویان، لپ تاپ های ارزان تر و اقتصادی با عملکرد های نسبتا متوسط تولید می شوند. علی رغم افزایش و عدم ثبات قیمت ها، هنوز هم می توانیم لپ تاپ های زیر 15 میلیون را در آف ویترین بیابیم.

لپ تاپ های زیر 15 میلیون برای چه کسانی مناسب هستند؟

لپ تاپ های زیر 15 میلیون، عموما برای افرادی مناسب هستند که برای تسک های روزمره و سبک به آن ها مراجعه کنید. برخی از تسک های سبک که نیاز به پردازش های سنگین ندارند عبارتند از: درج اطلاعات در آفیس؛ تحقیقات دانشجویی؛ مطالعه و کار با نرم افزارهای سبک. این لپ تاپ های اقتصادی بخصوص برای دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، خانه دارها و برخی کسب و کارهای کوچک توصیه می شود. لپ تاپ های تا 15 میلیون، برای افرادی که به دنبال طراحی های گرافیکی سنگین، بازی های ویدیویی و سایر اموری که به حافظه بالای داخلی و سرعت پردازنده بالا دارند، مناسب نمی باشند.

طبقه بندی لپ تاپ های تا 15 میلیون:نو و استوک

انتخاب یک لپ‌تاپ مقرون‌به‌صرفه دشوار است، زیرا می‌توانید ده‌ها و یا حتی صدها گزینه را در یک زمان مشخص پیدا کنید. بسته به انتظار کاربر از ظاهر، وزن و عملکرد یک لپ تاپ، می توان لپ تاپ های متنوعی تا رنج 15 میلیون جستجو کرد. عموما مجبوب ترین لپ تاپ های تا 15 میلیون، شامل برند های لنوو، اچ پی و ایسوس هستند. هرچند که در بین لپ تاپ های دست دوم و اپن باکس هم می توان لپ تاپ های سایر برند ها با قیمت های مناسبی یافت. برای اخذ مشاوره و خرید لپ تاپ های تا 15 میلیون، با کارشناسان آف ویترین، در تماس باشید.

سوالات متداول برای خرید لپ تاپ تا 15 میلیون

آیا می توان لپ تاپ مک بوک تا 15 میلیون خرید؟

مک بوک های نو قیمت های بالایی دارند. اما ممکن است با این بودجه، بتوان مک بوک های دست دوم و استوک را خریداری کرد.

آیا حافظه لپ تاپ های ارزان تا 15 میلیون قابل ارتقا است؟

بله، شما می توانید با قرار دادن پردازنده ssd، سرعت و حجم حافظه را افزایش دهید.

آیا از لپ تاپ های تا 15 میلیون می توان برای گیمینگ استفاده کرد؟

از آنجاییکه بازی های ویدیویی، سنگین هستند، به لپ تاپ های مجهز به سیستم های خنک کننده قوی نیاز دارند. لپ تاپ های تا 15 میلیون قدرت پردازش و سیستم کولینگ بسیار متوسطی دارند که برای گیمینگ مناسب نیست.

آیا عمر باطری لپ تاپ های تا 15 میلیون بالاست؟

در صورت استفاده درست، باطری لپ تاپ های ارزان، عملکرد مطلوبی دارند.